nasze media Najnowszy numer MGN 10/2017
dodane 06.07.2006 11:59

MIŁOŚĆ POTRZEBNA OD ZARAZ

Chodzę do V klasy. Chciałabym się już zakochać! Bardzo chciałabym mieć chłopaka, ale ci z naszej klasy nie chcą chodzić z dziewczynami. Zmartwiona

Nie można się zakochać tylko dlatego, że się tego chce. W piątej klasie większość chłopaków ma jeszcze bardzo chłopięce zainteresowania i nie w głowie im poważne uczucia. Twoi koledzy z klasy, ze szkoły reagują bardzo typowo. Oni się jeszcze do poważnego chodzenia nie nadają. W tym wieku jest dobrze, jeśli czasami da się z nimi porozmawiać, tak zwyczajnie, po koleżeńsku. Chętnie zaczepiają dziewczyny, dokuczają im, zwracają na siebie uwagę. Chodzić z kimś, to znaczy chcieć z nim cały czas przebywać, rozmawiać bez końca, dzielić się radością i smutkiem. Chłopak z V czy VI klasy, a nawet trochę starszy, nie ma takiej potrzeby! Chodzenie z dziewczyną to poważna sprawa, łączy się z zakochaniem, z uczuciem. A kochać kogoś, to znaczy być za niego odpowiedzialnym! Tymczasem młody chłopak nie radzi sobie jeszcze ze swoimi uczuciami, emocjami, chce kopać piłkę z kolegami, jeździć na rowerze, gadać o samochodach, piłkarzach, a nie brać na siebie odpowiedzialność za dziewczynę!
Dziewczynki często bardzo szybko czują potrzebę miłości. Odwróć te zainteresowania w inną stronę. Nie żałuj, że jeszcze nie ma odpowiednich chłopaków w pobliżu, bo na wszystko przyjdzie czas. Ciesz się radościami swojego wieku, bądź młodzieńcza i dziewczęca, a czas szybko minie i koledzy dostrzegą Twoje zalety.

POBIERZ KORKI

« 1 »
oceń artykuł

Reklama

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Fenkuł
  ostatnia aktywność: 19.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 2
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 10.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 9
 • 3
  zzuzza
  ostatnia aktywność: 02.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  jad
  ostatnia aktywność: 17.09.2017
 • 5
  OlaGuga
  ostatnia aktywność: 19.09.2017
  łączna liczba komentarzy: 1