nasze media Najnowszy numer MGN 03/2018
dodane 03.05.2011 12:04

Bez efektów

Podoba mi się pewien chłopak. Staram się nawiązać z nim jakiś kontakt. Czasami rozmawiamy, śmiejemy się, ale wyraźnie widać, że on bardziej lubi niektóre moje koleżanki. Boje się, że jestem trochę zazdrosna, ciężko mi z tym. Gimnazjalistka, kl. I

Zrobiłaś i robisz wszystko, co tylko trzeba- czyli rozmawiasz z nim, żartujesz itd. Na pewno dbasz o siebie, jesteś radosna, ale bez przesady, po prostu jesteś sobą. No ale dobrze rozumiesz, że do uczucia trzeba dwóch osób, więc jeśli on nie czuje tego, co Ty, trudno. Daję Ci słowo, że każdy człowiek przeżył przynajmniej jeden zawód sercowy. To przykre, ale inaczej się nie da. Dlatego rozglądaj się uważnie, może z boku przygląda Ci się inny chłopak? Bo Twoja druga połowa już sobie żyje i pewnie też się rozgląda. Ale trzeba wiele się natrudzić, nim się tę osobę spotka.
Mądra dziewczyna powinna tak reagować, gdy chłopak na nią nie odwzajemnia uczucia: "Szkoda, że on się na mnie nie poznał. To jego strata." Tak właśnie myśl, że to on traci.
Pamiętaj, że zazdrość najbardziej niszczy tę osobę, która zazdrości, więc dbając o siebie staraj się nie zazdrościć. Musisz mocno w siebie wierzyć. Poczucie swojej wartości nie jest zarozumialstwem.


Więcej listów:






















zadaj pytanie...







« 1 »
oceń artykuł

Reklama

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  zosiaficek
  ostatnia aktywność: Dziś 18:05
  łączna liczba komentarzy: 22
 • 2
  Cybernat2000
  ostatnia aktywność: Dziś 08:31
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  kamiś
  ostatnia aktywność: 19.02.2018
  łączna liczba komentarzy: 54
 • 4
  Wiktoriakasińska
  ostatnia aktywność: 07.02.2018
  łączna liczba komentarzy: 4
 • 5
  nixom
  ostatnia aktywność: 05.02.2018
  łączna liczba komentarzy: 12