nasze media Najnowszy numer MGN 03/2018

KAI/a

dodane 09.02.2011 12:34

Polska Muzyka Chrześcijańska na Facebooku


Strona Polska Muzyka Chrześcijańska to miejsce promocji artystów, którzy w swojej twórczości przekazują pozytywne i ponadczasowe treści. Od kilku dni funkcjonuje na Facebooku.

"Patrzcie w przyszłość, podejmując Nową Ewangelizację, nową w swym zapale, nową w metodach, nową w sposobie wyrazu” - to m.in. te słowa Jana Pawła II były inspiracją do stworzenia na Facebooku strony Polska Muzyka Chrześcijańska. Wykorzystując nowe formy komunikacji, może stać się ona także drogą dotarcia do nowych środowisk z chrześcijańskim przesłaniem.

Strona Polska Muzyka Chrześcijańska powstała między innymi po to, by być „sieciowym” miejscem spotkania osób zaangażowanych w muzyczne środowisko polskich chrześcijan, które od co najmniej kilkunastu lat istnieje nad Wisłą. Każdy może na tej stronie podzielić się swoimi wrażeniami na temat wykonawców, zdjęciami, filmikami oraz utworami, które bardzo lubi lub które miały wpływ na jego życie czy też poinformować o zbliżającym się koncercie, festiwalu, warsztatach lub innym wydarzeniu muzycznym. Nie brakuje miejsca na komentarze i dyskusje, a twórcy strony nie zapomnieli również o tych, którzy poprzez udział w konkursach chcą wzbogacić swoją płytotekę.
« 1 »

Reklama

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: Dziś 12:43
  łączna liczba komentarzy: 12
 • 2
  Riri
  ostatnia aktywność: Dziś 19:19
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 3
  kotek22
  ostatnia aktywność: 15.02.2018
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 4
  Dojrzewająca
  ostatnia aktywność: 14.02.2018
  łączna liczba komentarzy: 3
 • 5
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 14.02.2018
  łączna liczba komentarzy: 10