nasze media Najnowszy numer MGN 01/2018
dodane 06.09.2017 16:00

Trzeba się rozstać

Zostaliśmy para, ale wiedziałam, że pali papierosy i nie tylko to. Po wakacjach, które spędził z kolegami, wieści były jeszcze gorsze. Nie przyjmował żadnych moich uwag na ten temat. Ponieważ skończył zawodówkę, poszedł do pracy i coraz mniej odbierał moje SMSy. Twierdził, że wraca zmęczony. Długo się nie widzieliśmy, ale gdy przyjechał, to nie umiałam się gniewać. Niestety, w kolejnych tygodniach to samo. Męczy mnie ta sytuacja. Zaczynam nową szkołę, tylu tu chłopaków, chyba czas na rozstanie, bo i tak co z nas za para 16-latka

Dla mnie sprawa jest prosta. Jesteś po prostu za młoda, by być w poważnym związku. Do tego on pracuje, jest po zawodówce, a nie jest dobrze, gdy dziewczyna góruje wykształceniem. On już Cię traktuje źle, bo wielu chłopaków tak ma, że jak zdobędą dziewczynę, to koniec starań. Ona ma być i czekać. A to nie te czasy. Dlatego lepiej się pożegnać. Pewnie, że przez pewien czas będzie Ci brakowało bliskości, czułości, ale nie pozwalaj się w wieku 16 lat traktować jakbyś była starą żoną.
Powiedz mu po prostu, że jesteś za młoda na poważny związek, że możecie zostać dobrymi znajomymi, możecie być w kontakcie, ale luźnym, bez zobowiązań. Będzie uczciwie, będzie lepiej.
Poznasz jeszcze wielu chłopaków. Ostrożniej podejmuj następne decyzje o chodzeniu.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Reklama

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  wojas004
  ostatnia aktywność: Dziś 14:14
  łączna liczba komentarzy: 65
 • 2
  zosiaficek
  ostatnia aktywność: 15.01.2018
  łączna liczba komentarzy: 14
 • 3
  maly_gosc
  ostatnia aktywność: 16.01.2018
  łączna liczba komentarzy: 8
 • 4
  sorcier
 • 5
  KarolMarzeciak
  ostatnia aktywność: 12.01.2018
  łączna liczba komentarzy: 8