nasze media Najnowszy numer MGN 01/2018
 • Gość
  02.01.2017 08:52

  Do tragicznego wypadku doszło w sylwestrową noc na ul. Sobieskiego w Jeleniej Górze. - Kierowca jeepa wjechał na chodnik uderzając w dwie dziewczyny w wieku 14 i 16 lat - mówiła podinsp. Małgorzata Gorzelak z policji w Jeleniej Górze. Nastolatki zginęły w wyniku odniesionych obrażeń. Po potrąceniu pieszych kierujący wjechał w barierkę wiaduktu i wpadł samochodem do rzeki. Jak podaje Gorzelak, za kierownicą auta siedział 27-letni obywatel Ukrainy. - Mężczyzna miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie - poinformowała. Zabił pijany "chrześcijanin". Czy będzie Msza św. z udziałem biskupa za te biedne dzieci ?
 • Gość
  02.01.2017 10:47
  Mieszkańcy Ełku są gospodarzami tego miasta, do nich ono należy. Czy ktoś ich pytał, czy chcą, żeby sprowadzano tam migrantów z krajów islamskich? Czy pytano, czy chcą zmiany ludnościowej i kulturowej ich miasta? Czy informowano o zmianach i zagrożeniach związanych z tego rodzaju imigracją? Jeśli nie pytano, to doszło do daleko idącego naruszenia praw mieszkańców Ełku i polskich obywateli. Ogólnie nie popieram takich gwałtownych demonstracji, jak te w Ełku. Ale trzeba się zastanowić, czy nie były uzasadnione, bo wszystko wskazuje na to, że w bardzo istotny sposób naruszono prawa mieszkańcow i obywateli.
  doceń 3
 • Gość
  02.01.2017 12:55
  Mówienie o "zamieszkach" w Ełku to jest najwyraźniej wierutne kłamstwo. Nie powinniśmy się dać otumanić propagandzie. W sieci są filmiki z tego zdarzenia. W trakcie tych "zamieszek" wybito 3 szyby (słownie trzy) i wrzucono parę przedmiotów do tamtego lokalu. W te disłania zaangażowanych było jakieś 5 osób. Ze setka się temu przyglądała, wyrażając głośno aprobatę. Nazwanie czegoś takiego "zamieszkami" jest absolutną manipulacją. Jeśli o czymś można i trzeba mówić, to o nadrekacji policji. Policjantów było najwyraźniej kilkadziesiąt razy więcej, niż tych, co aktywnie okazywali swoje niezadowolenie i tłukli te 3 szyby. Do tego policja miała ciężkie uzbrojenie i psy. To jest absolutnie poza proporcją i trzeba w końcu zacząć mówić o stosunku policji do polskich obywateli, bo u nas najwyraźniej niewiele się zmieniło od czasu stanu wojennego.
  doceń 0
 • Gość
  02.01.2017 13:31
  "Mieszkańcy Ełku są gospodarzami tego miasta, do nich ono należy. Czy ktoś ich pytał, czy chcą, żeby sprowadzano tam migrantów z krajów islamskich? Czy pytano, czy chcą zmiany ludnościowej i kulturowej ich miasta?" - jacy migranci ? Trzech facetów prowadzących kebab to za dużo na Elbląg ? Jeden podźgał nożem polskiego chuligana, więc rusza machina nienawiści przeciw obcokrajowcom. Jak Polak Polaka zadźga po pijaku to wszyscy uznają to za normalne - taka jest mentalność chrześcijan w naszym kraju.
  doceń 2

Reklama

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  zosiaficek
  ostatnia aktywność: 15.01.2018
  łączna liczba komentarzy: 14
 • 2
  maly_gosc
  ostatnia aktywność: 16.01.2018
  łączna liczba komentarzy: 8
 • 3
  KarolMarzeciak
  ostatnia aktywność: 12.01.2018
  łączna liczba komentarzy: 8
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 12.01.2018
  łączna liczba komentarzy: 64
 • 5
  nixom
  ostatnia aktywność: 06.01.2018
  łączna liczba komentarzy: 11