nasze media Najnowszy numer MGN 12/2017

PAP

dodane 02.12.2011 19:57

ME-2012 - terminarz dzień po dniu

Faza grupowa piłkarskich mistrzostw Europy 2012 potrwa od 8 do 19 czerwca, ćwierćfinały zaplanowano na 21-24 czerwca, mecze półfinałowe odbędą się 27 i 28 czerwca, a turniej zakończy się finałem w Kijowie 1 lipca.

Polscy piłkarze w fazie grupowej spotkają się z Grecją (8 czerwca w Warszawie), Rosją (12 czerwca w Warszawie) oraz z Czechami (16 czerwca we Wrocławiu).

Terminarz finałowego turnieju piłkarskich ME-2012 dzień po dniu:

faza grupowa -

8 czerwca, piątek grupa A: Polska - Grecja (Warszawa, godz. 18.00) Rosja - Czechy (Wrocław, 20.45)

9 czerwca, sobota grupa B: Holandia - Dania (Charków, 18.00) Niemcy - Portugalia (Lwów, 19.45)

10 czerwca, niedziela grupa C: Hiszpania - Włochy (Gdańsk, 18.00) Irlandia - Chorwacja (Poznań, 20.45)

11 czerwca, poniedziałek grupa D: Francja - Anglia (Donieck, 18.00) Ukraina - Szwecja (Kijów, 20.45)

12 czerwca, wtorek grupa A: Grecja - Czechy (Wrocław, 18.00) Polska - Rosja (Warszawa, 20.45)

13 czerwca, środa grupa B: Dania - Portugalia (Lwów, 18.00) Holandia - Niemcy (Charków, 20.45)

14 czerwca, czwartek grupa C: Włochy - Chorwacja (Poznań, 18.00) Hiszpania - Irlandia (Gdańsk, 20.45)

15 czerwca, piątek grupa D: Szwecja - Anglia (Kijów, 18.00) Ukraina - Francja (Donieck, 20.45)

16 czerwca, sobota grupa A: Grecja - Rosja (Warszawa, 20.45) Czechy - Polska (Wrocław, 20.45)

17 czerwca, niedziela grupa B: Portugalia - Holandia (Charków, 20.45) Dania - Niemcy (Lwów, 20.45)

18 czerwca, poniedziałek grupa C: Chorwacja - Hiszpania (Gdańsk, 20.45) Włochy - Irlandia (Poznań, 20.45)

19 czerwca, wtorek grupa D: Szwecja - Francja (Kijów, 20.45) Anglia - Ukraina (Donieck, 20.45)

ćwierćfinały -

21 czerwca, czwartek 1) pierwszy zespół grupy A - drugi zespół grupy B (Warszawa, 20.45)

22 czerwca, piątek 2) pierwszy zespół grupy B - drugi zespół grupy A (Gdańsk, 20.45)

23 czerwca, sobota 3) pierwszy zespół grupy C - drugi zespół grupy D (Donieck, 20.45)

24 czerwca, niedziela 4) pierwszy zespół grupy D - drugi zespół grupy C (Kijów, 20.45)

półfinały -

27 czerwca, środa zwycięzca ćwierćfinału 1 - zwycięzca ćwierćfinału 3 (Donieck, 20.45)

28 czerwca, czwartek zwycięzca ćwierćfinału 2 - zwycięzca ćwierćfinału 4 (Warszawa, 20.45)

finał -

1 lipca, niedziela zwycięzcy półfinałów (Kijów, 20.45)

« 1 »

Reklama

Najaktywniejsi użytkownicy

  • 1
    Eli31
    ostatnia aktywność: 09.12.2017
    łączna liczba komentarzy: 2
  • 2
    sebastiankoziol
    ostatnia aktywność: 05.12.2017
    łączna liczba komentarzy: 2
  • 3
    Marta135
    ostatnia aktywność: 29.11.2017
    łączna liczba komentarzy: 8
  • 4
    wojas004
    ostatnia aktywność: 03.12.2017
    łączna liczba komentarzy: 45
  • 5
    ezer_kenegdo
    ostatnia aktywność: 25.11.2017
    łączna liczba komentarzy: 16